TEMPO CNC

Konum:
Başakşehir / İstanbul
Kategoriler:
makina alım satım bakım onarım revizyon

Hakkında

Türk Sanayi ve Üretiminin en önemli halkalarından biri olan CNC Takım Tezgahları, gerek yüksek maliyeti, gerekse ithal edilmesi sebebiyle Milli Ekonomimizi oldukça etkileyen bir pazardır. Tempo CNC olarak kullanılmış CNC takım tezgahlarının bakım ve revizyonunu yaparak yeniden sektöre kazandırmak ve Milli Ekonomimize katkı sağlamak birinci önceliğimizdir. Bunun yanında sektörün ihtiyaç duyduğu yedek parça açığını, yerli üretim ürünleri öne çıkararak, karşılamaya çalışıyoruz.

Şirketimiz için önemli olan müşterilerimizin güvenini ve takdirini kazanmaktır. Bu sebeple bakım ve revizyon çalışmalarımızı tecrübeli teknik personel, teknolojik ve hassas ekipmanlar, orijinal ve kaliteli yedek parça kullanarak yapıyoruz. İşimizi seviyor ve sektör için önemini kavrıyoruz.

Tempo CNC, farklı sektörlerde gerçekleştirdiği Anahtar Teslimi Proje ve teknoloji çözümlerini sadece bir makine satıcısı olarak değil, çözüm ortağı olarak da sizlere hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Tempo CNC, Otomotiv, Savunma ve Havacılık, Medikal, Takım İmalatı ve Otomasyon konularında sizlere fiyat performans konusunda en başarılı çözümleri getirmekte, imalat sektöründeki rekabet ortamında sizleri bir adım öne taşıyabilmeyi hedeflemektedir…

Benzer Firmalar