ALMET METROLOJİ İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

Konum:
Başakşehir / İstanbul
Kategoriler:
Tartı aletleri, Paketleme Makineleri, Gıda İşleme Makineleri

Hakkında

Ticari hayata 2003 yılında giriş yapan Almet Metroloji, kaliteli ve duyarlı hizmet anlayışını benimseyerek sektöründe hızla ilerlemiştir. Kuruluşundan itibaren hızla gelişen şirketimiz, ürün portföyünü geliştirerek yeni sektör ve ihtiyaçlara hitap etmeye başlamıştır. İthalatçı kimliğimiz ile Türkiye genelinde bayiiler kanalı ile hızlı bir büyüme kaydedilmiştir. İthal ettiğimiz ürünlerin hepsine Türkiye’nin her noktasından ulaşmak mümkündür.

Günümüz itibariyle, şirketimizin başlıca ürün grupları Alım ve Satım İşlemirnde Kullanılmayan tartı aletleri, vakum ve paketleme makinaları, dilimleme ve kemik testereleri, termometreler, mikrometre kumpas ölçü aletleri ve de bu makinaların yedek parçaları olan yük hücreleri (loadcell), indikatörler, bıçak, motor vb.’den oluşmaktadır. İthalatı gerçekleştirilen bu ürün gruplarının iç piyasaya satışı gerçekleştirilmekte ve satış sonrasında teknik destek verilmektedir.

Müşteri ihtiyaç ve gereksinimleri doğrultusunda geliştirilen ve güçlendirilen ürün portföyümüz ve satış sonrası desteğimiz ile müşteri memnuniyeti her zaman için ön planda tutulmaktadır.

İlkemiz kaliteyi uygun fiyata sunabilmektir.

Benzer Firmalar