Nursan Makina

Konum:
Başakşehir / İstanbul
Kategoriler:
Talaşlı imalat, büyük çaplı CNC TORNA, DİŞLİ ÜRETİMİ

Hakkında

Hikayemiz 100m2 atölyede hayallerimizle başladı .

1995 te döner tabla dişlisi imalatına başlayan firmamız; mobil vinçler,ekskavatörler,kule vinçleri,rüzgar türbinleri,savunma sanayi,lunapark sistemleri,gemi ve liman vinçleri gibi birçok vinç için özel ve seri üretimi gerçekleştirerek sektörde ciddi bir ihtiyacı karşılamaktadır.

5 kıta, 58 ülkede tamamen yerli sermayeyle ülkemizin bayrağını dalgalandırmakta olan Nursan Makina Yönetim Kurulu ve çalışanlarımızla birlikte satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ilke edinerek katettiğimiz bu yolda, 4000m2 fabrikamızda müşterilerimizin öneri ve beklentilerini karşılamak adına gece-gündüz çalışmayı prensip edindik .

Sektörde dünya devi çözüm ortaklarımız, geniş ürün yelpazemiz ve sektöre özel profesyonel çözümlerimizle hizmet kalitemizi her geçen gün yükseltmeye devam ediyoruz.

Sağlıklı büyüme koşullarını esas alarak Kurumsallaşma sürecini tamamlayan firmamız, üretim kalitesini ve kapasitesini her geçen gün ileriye taşımak için adımlar atmaktadır.

Genç,dinamik yapısı,mühendisleri ve kalifiye eleman kadrosuyla ; ‘’Gücünüze güç katmak için daha yapacak çok işimiz var’’ bilinciyle hareket edip her defasında daha ileriyi hedefleyip bu heyecanı daima kendimizde hissedeceğiz..

Ekran Resmi 2024-06-12 09.56.23

Benzer Firmalar