Kral Branda Tekstil San. Tic. Ltd. Şti

Konum:
Fatih / İstanbul
Kategoriler:
Branda ,pergola, tente, çadır

Hakkında

PVC Branda, Raylı sistem ve Pergola üretiminde gerek kalitesi gerekse ürün çeşitliliği ve yenilikçiliği ile yerel ve global pazarlarda konumunu perçinleyerek ülke genelinde ve Orta Doğu pazarında tescilli markalarımız olan Genius, Suntech, Kral Şemsiye, Kalemli ve Yıldızlı markalarımızla sektörde adından sıkça söz ettiren bir firma konumuna gelmiştir.

1980 ‘li yılların başında firmamız Malatya’da kurulmuş olup 1.Organize Sanayi Bölgesinde 11.600 m2 açık, 8.300 m2 kapalı alanıyla diğer firmamız olan As Group Branda Tekstil ve San.Dış Tic.Ltd.Şti ünvanıyla Kalemli marka PVC üretimine devam etmektedir. Şirketimizin merkezi, İstanbul Unkapanı semtinde olup sektörün getirdiği yenilikler ve ihtiyaçlar doğrultusunda tescilli markamız olan Genius Marka pergola sistemlerimizi İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan tesisimizde imalatını sürdürmekteyiz.

Küreselleşme ile değişen tüketici taleplerinin getirdiği rekabet koşullarını yakalayarak ve müşterinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak amacıyla kalite, güven ve teknoloji lisanslarımızla beraber sunmaya önem göstermekteyiz.

Sektördeki belirleyici trend rolümüz ile üretim yapmaktayız. Üretim yaptığımız alanlarda ÜR-GE ve AR-GE çalışmalarımız Pazar trendlerini yakalayan yenilikçi ve öncü yapımızın önemli bir göstergesidir.

Bu başarımızın arkasında nitelikli ekip gücü, geniş satış ağı, ürün yelpazesi ve kalitesiyle sektöre hizmet etmekteyiz.

Şirketimiz insan sağlığına ve çevreye duyarlı güvenilir müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olarak siz değerli iş ortaklarımızla her zamanki azmi ve coşkusuyla ülkesi ve sektörü için üretmeyi ve büyümeyi hedeflemektedir…

Benzer Firmalar