İSA TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Konum:
Zeytinburnu / İstanbul
Kategoriler:
Ev tekstili, battaniye, nevresim, yatak örtüsü

Hakkında

Firmamızın kuruluş hikayesi ise 1950’lili yıllarda Doğu Anadolu’da aile büyüklerimiz tarafından başlatılmış olup 1980′ lerden sonra İstanbulda devam etmektedir.

Kendimize ait koleksiyon ve tasarımlarımızı üretim, pazarda söz sahibi olan ve aynı zamanda da gerektiğinde pazara yön verir hale gelen bir firma olmaktan gurur duymaktayız.

Geçen zaman için de birçok yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda yer alıp, 6 Kıta 50’nin üzerinde ülkeye ve yüzlerce noktaya ihracat yaparak Ülkemize katmadeğer kazandırmaktan onur duyarız.

Ürünlerimizi ana başlıklar halinde sınıflandırmak gerekirse öncelikli Ev Tekstili, Hotel, Hastane, Bebek, Çocuk, Genç ve Yetişkinlere yönelik kumaşların yanında havluluk ve hastanelerde kullunılmak üzere özel üretilmiş ürünlerimiz mevcuttur. Böylece ürün gamımız her kesime ve her ihtiyaca yönelik cevap vermektedir.

Bünyemizde gelişmiş teknolojiler kullanılarak NAPOLYON , DAVİNCİ, HUQQA ve KAKAO markalarımız, Türk Standartları Enstitüsü TSE kalite standardına uygun olarak üretilmektedir. Üretmiş olduğumuz kumaşlarımız çoğunluğu Pamuk ipliğinden olup, kullanılan tüm boyalarda insan sağlığı gözetilmiş olup, zararlı kimyasallar içermemektedir.

Ürünlerimizin desen tasarımları dünya çapında kariyer yapmış tasarımcılar ve bünyemizde bulunan konusunda uzman arkadaşlarımızda birlikte yapmakta olup, dünya modasını, hem üretim noktasında, hem de tasarım konularında son tenolojilerin takip edildiği ARGE ve ÜRGE grubumuzla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Başlıca kumaş çeşitlerimiz ise Nevresimlik Poplin, Ranforce, Akfil, Pamuk Saten, Çizgili Pamuk Saten, Alez, Muslin, Peluş, Panama Duck Bezi, Hasse, Çarşaf , Hambez, Rips, Gabardin ve daha birçok kumaş çeşidimiz vardır.

Ayrıca belirttiğimiz çeşitlerimizin yanında Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Hem Kumaş Hemde Desen çalışmaları yapılmaktadır. Böylece tüm markalarımızla Müşterilerimizin tüm talepleri doğru ve eksiksiz olarak karşılanmaktadır.

Benzer Firmalar