Haberler

İOSİD 2. Olağan Genel Kurulu İOSİD Genel Merkezinde Yapıldı

İOSİD 2.Olağan Genel Kurulu Üyelerin yoğun katılımıyla, İOSİD Merkezinde gerçekleşti.Kararların ve YK listesinin Oy Birliği ile alınmasından dolayı üyelerimize şükranlarımızı sunuyoruz.Genel Kurulumuza değerli iştiraklerinden dolayı İSİFED Gen.Başk.Sn Muammer Ömeroğlu ve ATİK Gen.Başk. Sn Aziz ŞAHİN’e çok teşekkür ederiz..

READ MORE
Dijital Türkiye

Akit TV – İOSİD Canlı Yayın

İOSİD Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ahmet AKKAYA, 31 Mayıs Pazartesi günü Akit TV – İş ve Ekonomi programında Hasan ASLAN’ın canlı yayın konuğuydu. Başkanımız İkitelli sanayinin pandemi sonrası gelişmelerinden ve İOSİD’in faaliyetlerinden bahsetti. Canlı yayının tekrarını aşağıdaki link üzerinden izleyebilirsiniz.

READ MORE
Galeri

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

İOSİD Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ahmet AKKAYA ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sn. Faik YILMAZ’a taziye ziyaretinde bulundular. Sn. Yılmaz’ın vefat eden oğlu Cüneyt YILMAZ’a ve torunu Zeynep YILMAZ’a Allah’tan rahmet, başkanımız ve ailesine sabırlar diliyoruz.

Esnaf ve sanatkarların sorunları konusunda istişarede bulunarak Sn. Başkanımızın bilgi, birikim ve tecrübelerinden faydalandık.

@istesob @faik_yilmaz @ahmet44akkaya @tiryaki_islam @kubilay.yetim.3 @fahriyeerbil

READ MORE
Dijital Türkiye

Akit TV – İş ve Ekonomi

İOSİD Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ahmet AKKAYA, 31 Mayıs Pazartesi günü 17.30’da Akit TV – İş ve Ekonomi programında Hasan ASLAN’ın canlı yayın konuğu olacaktır.

@ahmet44akkaya @akittv

#ikitelli #osb #organize #sanayi #organizesanayi #üretim #istanbul #ikitelliosb #hizmet #başakşehir #ticaret #makina #makine #canlı #tv #haber #konuk

READ MORE
Dijital Türkiye

Dünya Gazetesi Röportajımız

İOSİD Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ahmet AKKAYA’nın İOSİD ailesinden, faaliyetlerimizden ve İkitelli OSB’nin sorunlarından bahsettiği röportajımızı aşağıdaki link üzerinden okuyabilirsiniz.

https://www.dunya.com/ekonomi/ikitelli-osbde-3-milyon-metrekarelik-ilave-alan-talebi-haberi-621651

#ikitelli #osb #organize #sanayi #organizesanayi #üretim #istanbul #ikitelliosb #hizmet #başakşehir #ticaret #makina #makine #röportaj #haber #dünya #gazete

READ MORE
İOSİD

Olağan Genel Kurul Duyurusu

Derneğimizin olağan genel kurul toplantısının 2/6/2021 tarihinde, saat: 13:00’da dernek merkezinde (İOSB Mah. Dolapdere San. Sit. Yolu Sk. Dolapdere İş Merkezi 28. Ada No: 13 Başakşehir / İstanbul) salt çoğunlukla, salt çoğunluk sağlanamadığı takdirde çoğunluk aranmaksızın 9/6/2021 tarihinde aynı yerde aynı saatte aşağıda bulunan gündemle yapılmasına karar verilmiştir.

Saygılarımla,

İOSİD Yönetim Kurulu Başkanı

AHMET AKKAYA

 

Gündem:

1) Yoklama ve açılış

2) Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması

3) Divan Heyetinin oluşturulması ve Divana yetki verilmesi

4) Başkanın açılış konuşması

5)Yönetim Kurulu faaliyet raporu ve Denetleme Kurulu raporunun

Okunması, görüşülmesi

Yönetim ve Denetim kurullarının ayrı ayrı ibrası

6) Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu seçimi

7) 2019-2020 yılları Gelir Gider hesaplarının okunması, görüşülmesi ve onaylanması

8) Tüzük değişikliğinin görüşülmesi ve karara bağlanması

9) 2021-2022-2023 Yılları tahmini bütçelerinin görüşülerek onaylanması

10) Üye aidat bedelinin arttırılması hakkında görüşülmesi

11) Üst kurul İSİFED’e üyelik ve temsilci atanması

12) Diğer yazılı ve sözlü önergeler

13) Dilek ve temenniler

14) Kapanış

READ MORE
Manşet

Bayramlaştık

Pandemi dolayısıyla bir araya gelemediğimiz, beraber iftar yapamadığımız bir Ramazan Ayı’nı arkamızda bıraktık. İOSİD ailesi olarak bayramın 2. günü bir araya gelerek bayramlaştık, hasret giderdik. Katılan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

@ahmet44akkaya @muammeromerglu @gafur_ylmaz @hikmetbydr İsmail Çapak @aydinerbay27 @kubilay.yetim.3 @tarik.tahiroglu @muratduman4141 @tiryaki_islam @zaferhancar @caginmurat @recep.ozeen @fahriyeerbil @ahmetkara_kartek @osman.altunel @tekyildizmakina @sefikercan @tarikoztrkk @benercetinkaya @hasan__sbs İbrahim Güneş @cetinibrahim44 Yılmaz İstanbullu Ekrem Çakmak

READ MORE
Manşet

Mübarek Ramazan-ı Şerife bizleri kavuşturan Rabbimize hamd-u senalar olsun. Başı rahmet, ortası mağrifet, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha geride bıraktık. Geçtiğimiz yıl ve bu yıl Ramazan Bayramını kutlarken fiziken mesafeler bırakmış olsak da İOSİD ailesi olarak gönül yakınlığımız her geçen gün daha da artmakta.

Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyor, Allah’tan içinde bulunduğumuz salgın sürecinin bir an önce sona ermesini, sağlıklı ve huzurlu nice bayramlara hep beraber erişmeyi diliyorum.

İOSİD Yönetim Kurulu Başkanı
Ahmet AKKAYA

READ MORE
Galeri

MÜSİAD ÜRETİM VE TİCARET PLANLAMA ÜST KURULU BAŞKANI SN. DR. OKTAY DEDE’Yİ ZİYARET ETTİK.

İOSİD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sn. Hacı Murat DUMAN ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Recep ÖZEN, MÜSİAD Üretim ve Ticaret Planlama Üst Kurulu Başkanı Sn. Dr. Oktay DEDE’yi ziyaret ettiler. Güncel ekonomik gelişmeler, İkitelli OSB’deki KOBİ’lerin mevcut durumu ve üretim alanları sıkıntısı hakkında istişarelerde bulunuldu. Sayın DEDE’ye nazik ev sahipliğinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

READ MORE
Haberler

Tam kapanma tedbirleri genelgesi İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanmıştır.

29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 19.00’dan itibaren 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 05.00’e kadar sürecek olan tam kapanma tedbirleri genelgesi İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanmıştır.

#ikitelli #osb #organize #sanayi #organizesanayi #üretim #istanbul #ikitelliosb #hizmet #başakşehir #ticaret #imalat #covid #covid19 #tedbir #genelge #içişleri #bakanlık #muaf #saat #sokak #çıkma #kısıtlama #iş

 

READ MORE