MONART AMBALAJ

Konum:
Tuzla / İstanbul
Kategoriler:
flekso baskılı-baskısız koli, köşebent ve ofset kutu, gıda kolileri, e-ticaret kutuları, hediye kutuları, ayakkabı kutuları, meyve-sebze kolileri, bardak su kolileri,kağıt bardak kolileri, kumanya kolisi, mobilya kolileri ,profil kolisi, arşiv kolisi

Hakkında

2002 yılında Ambalaj sektörüne giriş yapan Monart Ambalaj Oluklu Mukavva Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. kurulmuş olduğu ilk yıllarda yapmış olduğu atılım ve yatırımlarla daha ilk yıllardan başlamak üzere sektörde kalıcı ve lider olmayı hedeflediğini hissettirmiş ve bu noktada yatırımlarına hız vermiştir.

Türkiyede hızla büyüyen üretim sektörü ambalajlamayıda büyütmüş ve önemli bir duruma getirmiştir. Oluklu mukavva koli ve ofset kutular artık her üreticinin kullanması gereken ürünler haline gelmiştir.

Tuzla Deri Organize Sanayi bölgesinde 5000 m2 kapalı ve 2000 m2 açık alanda hizmet vermekte olan Monart Ambalaj günlük 120,000 adet A box koli , kesimli kutularda ise 100,000 adet ürün üretebilecek kapasite ve donanıma sahiptir. Bu sayede Monart Ambalaj kaliteli ve seri hizmeti esas alarak müşterilerini uygun kalite, ekonomik fiyatlar ile buluşturmaya devam etmektedir.

Oldukça geniş bir üretim yelpazesine sahip Monart; flekso baskılı-baskısız koli, köşebent ve ofset kutu, gıda kolileri, e-ticaret kutuları, hediye kutuları, ayakkabı kutuları, meyve-sebze kolileri, bardak su kolileri,kağıt bardak kolileri, kumanya kolisi, mobilya kolileri ,profil kolisi, arşiv kolisi vb. üretiminin yanı sıra ağır sanayide kullanılabilecek 400kg ürün taşıma kapasitesine sahip triplex koliler gibi bir çok ürün çeşitliliğine ev sahipliği yapmaktadır.

Yüksek kar gütmek yerine süreklilik ve kaliteli hizmet ilkesini benimseyen Monart Ambalaj bu ilkesini muhafaza etmekte kararlılığını sürdürmektedir.

Monart Ambalaj profesyonel idari ve üretim kadrosu ile ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler üretmek için sizleri beklemektedir.

Benzer Firmalar