Kuvars Granit Mermer

Konum:
Sancaktepe / İstanbul
Kategoriler:
Mermer basamak döşeme, mutfak tezgahı çimstone belenco

Hakkında

Alanında uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla , projelerinizde sizlere her türlü desteği vermeye hazırdır. Firmamız sektördeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, uygulama alanlarına aktarmaktadır. Bu sayede vermiş olduğumuz hizmet kalitemiz her geçen gün arttırmakta. Böylece rakip firmalardan her zaman bir adım önde olmaktayız. Kalitemizi müşterilerimizin beklentilerinden daha yukarı seviyenin üzerine çıkarmaya çalışmak önceliklerimiz arasında olacaktır.

KUVARS MERMER
Sektöründe öncü kurum ve kuruluşlarla sürekli işbirliği içerisinde olan firmamız her geçen gün yeni çözüm ortakları edinmektedir. Bu katılımlarla birlikte çalışma gücümüz ve direncimiz her geçen gün daha da artmaktadır.

Tanıtım ve satışını yaptığımız ürün grupları Oteller, Hizmet binaları, Okullar, Spor merkezleri, Hastaneler, Fabrikalar, Alışveriş merkezleri, Mağazalar ve ofislerin yanında orta ve üst düzey konut projelerinin Mermer,Granit ve Kuvars ürünlerinin dekorasyonlarında duyulan ihtiyacı, Kuvars Mermer geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ile karşılayabilmektedir.

Her geçen gün artan referansları, ürün ve hizmet kalitesiyle Kuvars Mermer , yoluna büyüyerek devam etmektedir. Kalite ve hizmet anlayışımız, müşteri portföyümüzün istekleri doğrultusunda gelişmektedir. Kuvars Mermerle birlikte çalışmanın mutluluğunu yaşamanız dileğiyle…

Benzer Firmalar