Göktuğ Sürücü Kursu

Konum:
Bağcılar / İstanbul
Kategoriler:
Sürücü Kursu

Hakkında

1997 yılında İrfan DOĞAN tarafında kurulan ÖZEL GÖKTUĞ MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARİ TURİZİM, PERSONEL ve ÖĞRENCİ TAŞİMACLIĞI LİMİTED ŞİRKETİNE bağlı olarak kursumuz faaliyetlerine başlamıştır..

Kurucumuz İrfan DOĞAN, mesleğe 1991 yılında Merter ve Güngören çevresinde muhtelif kurslarda Kurs Müdürlüğü ile Trafik ve Çevre Bilgisi Usta Öğreticiliği yapmıştır. Aynı zamanda bağlı olduğu Sivil Toplum Kuruluşlarında Başkan ve Başkan yardımcılıkları yapmış olup, sektöre sayısız katkılarda bulunmuştur.

Halkla ilişkilerin seviyeli ve profesyonel düzeyde tutmuş, ödemelerde gösterilen kolaylıklar ve özel indirimler sonucu yoğun rağbet gören Göktuğ Sürücü Kursu, asıl kaliteli eğitim vermesi dolayısıyla gücünü kursiyerlerine borçludur.

Araştırmalara dayalı EĞİTİM YÖNTEMİMİZ verimliliği esas alarak hizmete devam ederken, ülkemizdeki eğitim sorunlarını yakından izleyerek üzerine düşen görevi yapacaktır. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler toplumların yaşamını çok yönlü etkilemektedir. Yeni teknoloji ve araçlar yaşam standartlarını yükseltmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Misyon ve vizyonumuzun takipçisi olacağız.
Dayanışma ve güven ortamını sağlayacak liderliği ve katılımı uygulayacağız.
Herkesin kaliteden sorumlu olduğu mutlu bir eğitim yaratacağız.
Kalite hedefleri ve ölçüm standartlarına uyacağız.
Çalışanların sesini dinleyecek ve onların memnuniyetini sağlayacağız.
Yeniliklere açık ve aldığımız kararlarda tutarlı olacağız.
Müşteri odaklılık ve sürekli iyileştirme prensibini benimsemiş bulunmaktayız.

Benzer Firmalar