Ay Reklam & Tabela

Konum:
Kapaklı / Tekirdağ
Kategoriler:
Reklam, tabela

Hakkında

Reklamcılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren firmamız; kaliteli malzeme, profesyonel işçilik ilkeleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Işıklı – ışıksız tabela, araç giydirme, yönlendirme levhaları, dijital baskı işlerinizde tecrübeli kadrosuyla tüm reklam ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek teknolojik altyapıya sahiptir.

“Önce güven” ilkesinden yola çıkarak, portföyüne güçlü ve kurumsal şirketleri alan firmamız; kalite, uygun fiyat ve zaman konusunda göstermiş olduğu hassasiyetten taviz vermeden siz değerli müşterilerimizin talep ve isteklerini cevaplandırmayı sürdürmektedir. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız; özgün fikirler üretmeyi ve gelişmeyi kendisine misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Bilgiye, eğitime, teknolojiye yatırım yaparak, iş sağlığı-güvenliği ve çevre bilinci olgularını gözeterek ilerlemek ve sektöründe öncü firma olmaktır.

Misyonumuz

Kurulduğu günden beri taahhüt ve çözüm ortağı olarak, kurumsallaşmış yapısı, teknolojisi ve deneyimli personeliyle, kaliteli ve güvenilir hizmet vermek vazgeçilmez iş prensibimizdir.

Benzer Firmalar