Ülkesi için mucizeler yaratmış bir liderin izinden gitmenin büyük gururunu ve onurunu yaşıyoruz. Mustafa Kemal Atatürk, yaşadığı yüzyıla damgasını vurmuş, geleceğe ışık olmuş, devrimleriyle yeni bir ulus yaratmış olağanüstü bir lider. Atatürk’ün büyüklüğünü, eseri olan Türkiye Cumhuriyeti’nin aydınlık yarınlarında görüyoruz. Atatürk, yalnızca ülkesine değil, özgürlük ve bağımsızlık için mücadele eden bütün ülkelere ilham vermiş, büyük bir önder ve yol gösterici olmuştur. Bize çağdaş bir bakış açısı ve gelecek umudu miras bırakan büyük bir liderin kurduğu Türkiye Cumhuriyeti için mücadele etmek, daha fazla üretmek, çabalamak ve yorulmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz. Bugünü borçlu olduğumuz dünleri unutmadan her zaman şanlı bayrağımızın yıldızını parlatmaktan gurur duyuyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Türk Milletinin büyük kahramanı büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 82. yıldönümünde bir kez daha büyük bir özlemle, minnetle, rahmetle anıyoruz.

İnsan, kalbi attıkça değil, kalpler onun için attıkça yaşar.

İOSİD Yönetim Kurulu Başkanı
Ahmet Akkaya

#MustafaKemalAtatürk #10Kasım #Mustafa #Kemal #Atatürk #lider #iosid #ikitelli #organize #sanayi #üretim #yerli #ticaret